Gálaműsor-2026
Idén is folytatódott a „Mi Iskolánk meséje”, év végi gálaműsorunk keretében. Jó volt látni, hogy minden fellépő lelkesen állt színpadra. A sokszínű produkciók végig fenntartották a közösség figyelmét és a gyerekeket hatalmas tapssal jutalmazták. A gála, méltó lezárása volt a tanévnek, tele élményekkel és pozitív energiákkal. Büszkék vagyunk diákjainkra és minden résztvevőre, akik munkájukkal hozzájárultak ehhez a sikeres délutánhoz.



